OSMAN GÜRSOY EKSPERTİZ HİZMETİ

Eski görünen her şey eski değil, her eski şeyde ANTİKA değildir. Antika, yani "talebi olan özel parçalar" eski eşyalar arasından çıkar. Nice keşfedilmemiş antika, köşe bucakta veya sandık dibinde keşfedilmeyi bekliyor. Bekledikçe değerine değer katıyor.

Tozlu tavan arasına attığınız bir tablo, rengi kararmış gümüş bir şamdan, köşede unutulmuş bir vazo, unuttuğunuz bir mücevher, ailenizden kalan her evde bulunabilecek ata yadigarı eşyalarınızı, eskiciye verip, daha sonra müzayede salonlarında yüz bin dolarlarla alıcı bulduğunu görüp üzülmemek için, 24 yıllık birikiminin ışığında sizleri yönlendirecek olan Osman Gürsoy'un ekspertiz hizmetinden yararlanmalısınız.

Eşyalarınızı Osman Gürsoy'a götürerek veya resmini göndererek ekspertiz yaptırabilirsiniz. Uzman bir ekip tarafından titizlikle incelenecek olan eşyalarınız daha sonra size iade edilecektir.

Seçkin müzayedelerde değerinden alıcı bulması için yine Osman Gürsoy tarafından yönlendirilerek, malınızın değerinde satılması sağlanacaktır.

"GEÇMİŞİ GELECEĞE TAŞIMAK İÇİN, GEÇMİŞE SAHİP ÇIKMALIYIZ" sloganıyla yola çıkan Osman Gürsoy verdiği bu hizmetle sanat eserlerimizin gelecek kuşaklara aktarılmasının her bireyin görevi olduğunu hatırlatıyor.

Osman Gürsoy; İstanbul'un, Anadolu'nun bir antika cenneti olmasına rağmen nereye başvuracaklarını bilmeyen eser sahiplerini Beyoğlu Cihangir Çukurcuma'daki Antika ve Sanat Evine davet ediyor.